Organizacja przyjęć lub imprez promocyjno-firmowych nie obędzie się bez dedykowanych dodatków. Jakie są najpopularniejsze i najbardziej praktyczne dekoracje? Poznaj 4 elementy, które sprawdzą się podczas organizacji rozmaitych wydarzeń.

1. Personalizowane zawieszki na butelki

To element, który przyda się praktycznie na każdym rodzaju organizowanych przyjęć. Zawieszki są niezwykle popularne na weselach, imprezach firmowych lub na rozmaitych imprezach promocyjnych. Co więcej, brandowane zawieszki na butelki pozwalają na delikatne podkreślenie sponsora lub organizatorów przyjęcia, stanowiąc dyskretne tło biesiady. Zawieszki z zabawnymi wierszykami, toastami lub podziękowaniem za przybycie stanowią nienachalny element dekoracyjno-reklamowy. To potencjał, który można dowolnie wykorzystać. Warto też wspomnieć, że drukowane zawieszki są stosunkowo tanie, a ich projekt z łatwością można dopasować do różnorodnych firm i okazji.

2. Balony z helem

Ten dodatek ma niezwykłą moc – zarówno przyciągania wzroku, jak i poprawy humoru i dopasowania się niemal do każdej okazji. Warto wspomnieć, że balony z helem występują w bardzo wielu formach, kolorach i kształtach – dzięki czemu można je wykorzystać zarówno do eleganckiej kolacji, imprezy reklamowej, jak i wesela lub przyjęcia urodzinowego. Balony będą efektownym elementem dekoracyjnym podczas przyjęcia, a po uroczystości – można je rozdać gościom jako drobną pamiątkę. Balony z firmowym nadrukiem będą dodatkową reklamą naszej firmy lub promowanego produktu.

zawieszki na butelki

3. Personalizowane podkładki na stół

To kolejny element, który łączy funkcję dekoracyjną z praktyczną. Ciekawie zaprojektowane podkładki będą kreatywnym uzupełnieniem i podkreśleniem każdego wydarzenia. Podkładki można zadrukować dowolnym kolorem i wzorem – może to być pattern,spójny z pozostałymi dekoracjami, ale także komiks, rebus lub dowolne logo albo zdjęcie. Na podkładkach można wydrukować menu, a także np. plan imprezy i podziękowanie za wspólną biesiadę. Podkładki bywają też wykorzystywane jako czasoumilcze – np. między posiłkami lub kolejnymi etapami zabawy. Można na nich nadrukować np. krzyżówkę, planszę do gry w sudoku, statki lub państwa-miasta, co pozwoli dodatkowo zintegrować ludzi, siedzących przy danym stoliku.

4.  Zieleń, zieleń wszędzie

Zieleń i kompozycje florystyczne pasują zawsze i wszędzie. Zachwycają naturalnym pięknem i elegancką świeżością. Kwiaty dodają świeżości i klasy – każdemu przyjęciu, niezależnie od jego formy. Istnieje tak wiele kolorów i możliwych kompozycji kwiatowych, że można dzięki nim stworzyć zarówno dominujące tło, jak i detale – np. na winietkach na stół lub serwetkach. W przypadku wesel, doskonale sprawdzają się bramy i girlandy roślinne, a na eventach – np. florystyczne ścianki i łódki lub kwiaty wplecione w rozmaite kształty i kubatury.  Ostatnio bardzo popularne są kompozycje roślinne z wykorzystaniem mchu (a dokładne chrobotka) – te sprawdzają się zarówno jako detale, jak i całe zielone ścianki.