pudełka prezentowe

W ciągu roku mamy wiele okazji kiedy możemy obdarować bliskie osoby prezentami. Moment otwierania prezentów jest wyjątkowo lubiany przez wiele osób. Ważnym elementem całego wydarzenia jest pudełko prezentowe. To od niego zależy efekt zaskoczenia oraz to w jaki sposób będzie się prezentował sam upominek. Obecnie na rynku mamy wiele możliwości. Wystarczy tylko dobrać kształt, formę zamykania, kolor oraz rodzaj zdobień.

Jakie pudełka prezentowe możemy wybrać

  •         Pudełka z uchwytem – jest to idealnie opakowanie na prezent. Dzięki swojej budowie to pudełko prezentowe jednocześnie doskonale się prezentuje i jest wyjątkowo funkcjonalne. Dzięki uchwytom nawet ciężki prezent można z łatwością przenosić.
  •         Pudełka dno wieczko – klasyk pudełek prezentowych. Pięknie wygląda i zachwyca od pierwszego spojrzenia. Możemy wybrać spośród wielu kształtów oraz zdobień.
  •         Pudełka fasonowe – wyjątkowo sprytne pudełka prezentowe. Dzięki swojej budowie nie potrzeba dodatkowych elementów do ich zamknięcia. Same w sobie wyglądają pięknie i nie potrzeba wielu dodatkowych zdobień.
  •         Pudełka z okienkiem – dzięki przezroczystej części od pierwszej chwili widać co znajduje się w pudełku. Jest to bardzo efektowne rozwiązanie.
  •         Pudełka typu poduszka – doskonale sprawdzą się jako opakowanie na biżuterię lub inne małe upominki

O czym należy pamiętać wybierając pudełko prezentowe

Najważniejsze jest, aby pudełko było dopasowane do okazji. Zupełnie inny rodzaj pudełka wybierzemy na chrzest, ślub, urodziny lub imieniny. Ważna jest również zawartość. Dzięki odpowiedniej wielkości pudełka zapewnimy nie tylko piękną prezentację, ale również bezpieczeństwo podczas przenoszenia prezentu.

Poza konstrukcją pudełka ważne jest, aby jego kolorystyka oraz wzory również były dopasowane do okazji oraz odbiorcy. Przygotowując prezent dla dziecka powinniśmy wybrać wielokolorowe pudełka, najlepiej z wizerunkiem bajkowych postaci. W przypadku prezentu na ślub, chrzest lub komunię do wyboru mamy wiele zdobień w odcieniach złota oraz bieli.

Jak widać wybór pudełek prezentowych jest bardzo duży. Najważniejsze, abyśmy zdecydowali o rodzaju oraz zdobieniach myśląc przede wszystkim o osobie, dla której przygotowywany jest prezent. Dzięki personalizacji pudełka możemy mieć pewność, że nie tylko sam upominek zostanie doceniony, ale również nasze starania i wysiłek włożony w wybór idealnego opakowania.